Meklēšana

Meklēšanas rezultāti

Nekas nav atrasts

{}{}Number. {}{}Title

{}{}Description

{}{}Number. {}{}Title

{}{}Description

Vairāk

Kā pieteikties?

Movin platformā tiek izmantotas inovatīvas finanšu tehnoloģijas, lai pieteikšanās process būtu vienkāršs un ātrs. Tev būs jāpiesakās tikai vienu reizi, bet saņemsi piedāvājumus no vairākām bankām. Tas ir kaut kas pilnīgi jauns finanšu pasaulē!

1. Noskaidro, vai kvalificējies aizdevumam

Kredīta sākotnējais apstiprinājums sniedz atbildi uz jautājumu: “Cik lielu mājokļa kredītu es varu saņemt?” Ievadi informāciju par sevi, autorizējies ar internetbanku un saņem sākotnējo apstiprinājumu dažu minūšu laikā. Sistēma pārbaudīs apstiprinātus datus - Tavus oficiālos ienākumus, kredītvēsturu un pašreizējās saistības. Šī informācija ir nepieciešama, lai precīzi noteiktu kredīta apjomu, uz kādu vari pretendēt. Sākotnējo apstiprinājumu vari iegūt arī tad, ja vēl nav noskatīts īpašums vai neesi gatavs iesniegt kredīta pieteikumu. Zinot, kādas ir tavas reālās iespējas, vari ātrāk virzīties uz priekšu. Ja ienākumus nesaņem Latvijā un Tev nav piešķirts personas kods, šo soli izlaid un sazinies ar mums.

2. Atrodi nekustamo īpašumu

Atrast nekustamo īpašumu, kuru esi gatavs saukt par mājām, ir aizraujošs un ļoti izaicinošs uzdevums. Ja nezini, ar ko sākt, vai Tev nepieciešama palīdzība, izmanto mūsu nekustamā īpašuma pakalpojumus.

3. Iesniedz kredīta pieteikumu

Mēs sazināsimies ar Tevi, lai apspriestu, vai vēlies turpināt pieteikties aizdevumam. Tu droši drīksti procesu neturpināt, ja nolem, ka vēl negribi iegādāties īpašumu. Ja izlem turpināt procesu, mēs noformēsim darījumu un nosūtīsim to bankām. Tev nebūs jāuztraucas par sarežģītiem dokumentiem!

4. Izvēlies labāko kredīta piedāvājumu

Saņem vairākus mājokļa aizdevumu piedāvājumus no mūsu plašā partneru banku tīkla. Šie piedāvājumi būs izveidoti tieši Tev! Ja nevarēsi izvēlēties, mēs ar prieku sīkāk paskaidrosim informāciju un palīdzēsim izvēlēties to, kas vislabāk atbilst Tavām vajadzībām. Kad izvēlies aizdevumu, Tev jāveic vairākas darbības pirms banka aizdevumu var Tev izsniegt:

1. Iegūsti īpašuma novērtējumu (vari izmantot kādu no mūsu uzticamajiem novērtētājiem);
2. Paraksti aizdevuma līgumu ar banku, kuras piedāvājumu izvēlējies Iemaksā pirmo iemaksu un aizdevuma noformēšanas maksu izvēlētajā bankā;
3. Paraksti īpašuma pirkuma līgumu;
4. Reģistrē īpašumtiesības un ķīlu zemesgrāmatā;
5. Apdrošini savas jaunās mājas (vari izmantot kādu no mūsu uzticamajiem apdrošinātājiem).

Tas varētu šķist daudz, taču atceries, ka mēs esam šeit jebkurā brīdī, kad Tev nepieciešama palīdzība. Droši jautā!

5. Ievācies jaunajās mājās!

Kad visi iepriekšējie soļi paveikti, banka pārskaitīs aizdevumu, un Tu varēsi izbaudīt savas jaunās mājas. Apsveicam!

 

ESI SITUĀCIJAS NOTEICĒJS - IEGŪSTI AIZDEVUMA SĀKOTNĒJO APSTIPRINĀJUMU

Notiek ielāde ...
  • Zini, ko vari atļauties

    Pārliecinies, vai kvalificējies aizdevumam dažu minūšu laikā. Mūsu sistēma iegūst nepieciešamos datus automātiski un sniegs pārbaudītā informācijā balstītu atbildi. Arī tad, ja īpašums vēl nav atrasts.

  • Taupi laiku un raizējies mazāk

    Apstiprinājums prāts būs mierīgs un būsi vienu soli tuvāk jaunajām mājām. Zinot savas iespējas, ietaupīsi laiku mājokļa meklēšanas procesā un varēsi vienoties par cenu.

  • Tas ir bez maksas

    Iegūt aizdevuma sākotnējo apstiprinājumu neko nemaksā. Tas arī neuzliek nekādas saistības. Ja mūsu aizdevumu piedāvājums nepatiks – noraidi to.

Sper soli tuvāk savam jaunajam mājoklim.

Saņem sākotnējo apstiprinājumu!