Meklēšana

Meklēšanas rezultāti

Nekas nav atrasts

{}{}Number. {}{}Title

{}{}Description

{}{}Number. {}{}Title

{}{}Description

Vairāk

LŪK, KAS TEV JĀZINA PAR HIPOTEKĀRO KREDĪTU

Zināšanas paver vairāk iespēju.  Iepazīsties ar informāciju par mājokļa kredītiem un to, kā iegūt vislabāko darījumu.

Procesa skaidrojums

TEV IR JAUTĀJUMS? IESPĒJAMS, KA MĒS JAU ZINĀM ATBILDI

Izmanto mūsu sagatavoto palīgu – saņem atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem
Sākotnējā Movin analīze informēs Tevi par tieši Tavām iespējām saņemt hipotekāro kredītu un iespējamo kredīta lielumu. Analīze tiks veikta ne tikai, pamatojoties uz datiem, kurus esi ievadījis pieteikumā, bet arī pamatojoties uz apstiprinātiem ienākumiem, saistībām un kredītvēsturi. Tieši tāpēc, ka pamatojamies uz īstiem datiem, mūsu sākotnējais apstiprinājums ir tik precīzs! MOVIN platformas izmantošanai ir daudz iemeslu. Vissvarīgākais iemesls ir tas, ka Tu saņemsi precīzu priekšstatu par to, kādu aizdevuma summu vari saņemt. Tas noteikti palīdzēs noskaidrot, uz kuru mājokli vari pieteikties un kurš nav Tava laika vērts.
Sākotnējais apstiprinājums ir parakstīts lēmums (apstiprinājums ar nosacījumiem), kas apstiprina, ka esat kvalificējies kredītam. Aizdevējs lēmumu var pārskatīt,  analizējot pilnu aizdevuma pieteikumu,  ienākumus, aktīvus, nodarbinātības vēsturi, kredītreitingu, īpašuma novērtējumu un citus faktorus (apstiprinājums). Sākotnējais apstiprinājums ietver vienu vai vairākus nosacījumus, kas ir jāizpilda pirms aizdevējs izsniedz kredītu. Nosacījumi ietver hipotekārā kredīta izsniegšanai nepieciešamo dokumentu iesniegšanu.

Sākotnējais apstiprinājums ir MOVIN rakstisks paziņojums, kurā MOVIN apstiprina gatavību izsniegt aizņēmējam noteiktu kredīta summu saskaņā ar MOVIN kreditēšanas vadlīnijām. Lēmums par gatavību izsniegt aizdevumu un aizdevuma summa ir balstīti uz informāciju par aizņēmēja ienākumiem un kredītreitingu. Tādējādi sākotnējais apstiprinājums var palīdzēt atrast mājokli jūsu finansiālo iespēju robežās. Ir vairāki iemesli, kāpēc ir izdevīgi saņemt sākotnējo apstiprinājumu. Vissvarīgākais no tiem – tu iegūsi precīzu priekšstatu par to, kādu mājokli vari atļauties. Tas palīdzēs sašaurināt apskatāmo mājokļu loku un nodrošinās ka tu meklē mājokli, kas patiešām ir atbilstošā cenu diapazonā. Galīgo apstiprinājumu saņemsi tiklīdz MOVIN saņems visu nepieciešamo informāciju.

RUNĀ SAVA HIPOTEKĀRĀ AIZDEVĒJA VALODĀ

Saproti, kas rakstīts Tavā aizdevuma piedāvājumā un līgumā
Pakāpeniska hipotekārā kredīta aizdevuma summas samazināšana, veicot maksājumus atbilstoši līgumā noteiktajam atmaksas grafikam.
Aizdevuma pieprasītājs, kam ir īpašumtiesības uz īpašumu, kas kalpo par nodrošinājumu, paraksta nodrošinājuma dokumentus un hipotēku vai akreditācijas aktu (ja viņa kredīts tiek izmantots kvalifikācijas mērķiem). Tā ir persona, kas ir kvalificējusies aizdevuma saņemšanai un tai ir pienākums atmaksāt aizdevumu un citus saskaņā ar aizdevuma noteikumiem noteiktos papildu maksājumus.
Ikmēneša maksājums, kas jāveic aizņēmējam. Ikmēneša maksājums sedz daļu no pamatsummas un aizdevuma procentiem.
Parādsaistību segšana ar jauna kredīta palīdzību, kā nodrošinājumu izmantojot to pašu īpašumu.
Termins, kuru lieto, lai apzīmētu citu aizņēmēju, kura vārds iekļauts hipotekārā aizdevuma zīmē, bet kurš nav galvenais aizņēmējs.
Tiesvedība, kurā parādnieks, kura parādsaistību summa pārsniedz tam piederošo aktīvu vērtību, var atbrīvoties no parādsaistībām, nododot aktīvus pilnvarotajam. Tas ietekmē aizņēmēja personisko atbildību par hipotekāro aizdevumu, bet ne hipotēkas nodrošinājumu. Tas ir tiesiskais process, kurā persona paziņo par savu nespēju izpildīt savas parādsaistības. Maksātnespēja nenozīmē, ka jūs nevarat saņemt aizdevumu, bet jūsu aizdevuma noteikumi var nebūt tik izdevīgi.
Aizņēmēja kopējās izmaksas, kas izteiktas procentos no aizņēmējam piešķirtās aizdevuma summas gadā. Kopējās izmaksas ietver procentu maksājumus, nodevas un citas ar aizdevumu saistītās izmaksas.
Nodrošināts vai nenodrošināts aizņēmums ar dažādiem iespējamiem atmaksas grafikiem.

Sper soli tuvāk savam jaunajam mājoklim.

Saņem sākotnējo apstiprinājumu!