Ja ar mājokļa kreditēšanu jau ir nācies saskarties, šim procesam raksturīgās raizes un neziņa nav svešas. Konkrētu atbildi aizdevējs sniedz tikai tad, kad visi dokumenti ir iesniegti un kārotais mājoklis novērtēts. Līdz pēdējam brīdim nav pārliecības, vai kredīts tiks apstiprināts un cik daudz vari aizņemties. Vai zināji, ka ar sākotnējo aizdevuma apstiprinājumu skaidru atbildi saņemsi uzreiz?

Kā izvēlēties īpašumu, ja nav ne jausmas, vai kredītu būs iespējams iegūt?  Saņem aizdevuma sākotnējo apstiprinājumu un zini, ar kādu summu vari rēķināties, vēls pirms īpašums ir atrasts.

Izsniedzot sākotnējo apstiprinājumu, aizdevējs noteiks pieejamo kredīta apjomu un noteikumus, balstoties uz personas kredītvēsturi, ienākumu apjomu, nodarbinātību, un citiem svarīgiem faktoriem. Turklāt, aizdevuma sākotnējo apstiprinājumu var iegūt tiešsaistē, kas procesu padara ātrāku un ērtāku.

Kādas ir sākotnējā apstiprinājuma priekšrocības?
  • Saņemot sākotnēju apstiprinājumu, sapratīsi, kādu mājokli vari atļauties. Zinot savas iespējas, atrast jauno mājokli būs vieglāk un ātrāk – varēsi pārrunāt piedāvāto mājokļa cenu un izteikt konkrētu piedāvājumu.
  • Sākotnēja apstiprinājuma vēstule sniegs īpašuma pārdevējam vai nekustamā īpašuma aģentam pārliecību, ka mājokļa kredītu patiešām varēsi saņemt (īpašumu patiešām iegādāties).

Kur un kā saņemt mājokļa kredīta sākotnēju apstiprinājumu?

Movin šobrīd ir vienīgais aizdevējs Latvijā, kas nodrošina iespēju iegūt aizdevuma sākotnējo apstiprinājumu. To vari saņemt ātri un vienkārši  – piesakoties tam  Movin mājaslapā.

Lai saņemtu sākotnējo apstiprinājumu, jānorāda informācija par sevi, iecerēto mājokļa cenu un jāpiereģistrējas ar internetbanku. Atbildi saņemsi dažu minūšu laikā.

Ātra sākotnēja apstiprinājuma saņemšana ir iespējama, jo nepieciešamie dati par ienākumiem un saistībām tiek iegūti automātiski. Tiek apkopota un analizēta kredītspēja, kredītvēsture, kavētas parādsaistības, VID uzrādītie oficiālie ienākumi, dati par sociālās apdrošināšanas iemaksām, kā arī banku kontu pārskati.

 

Ņem vērā! Lai izsniegtu aizdevumu, aizdevējs, lūgs iesniegt trūkstošos dokumentus un sniegs galējo apstiprinājumu. Lai izvairītos no situācijām, ka nepilnīgi norādītas informācijas dēļ aizdevuma galējo apstiprinājumu saņemt tomēr nevari, pārliecinies, ka iesniedz pareizu un pilnīgu informāciju.

 


Mājokļa kredīta sākotnēja apstiprinājuma saņemšana rada priekšrocības gan ietaupot tavu laiku, gan palīdzot saprast iespējas. Mājokli atrast ir vienkāršāk, vari diskutēt ar pārdevēju par cenu un prezentēt sevi kā nopietnu kandidātu. Izmanto šo iespēju!