Hipotekārā Kredīta Brokeris

Pēdējo gadu daudzie banku atteikumi piešķirt kredītus ir radījuši pieprasījumu pēc mūsu tirgū salīdzinoši jauna pakalpojuma – hipotekāro kredītu starpniecības.

Hipotekāro kredītu brokeris ir pieredzējis licencēts profesionālis, kas palīdz atrast jums labāko hipotekāro aizdevumu. Strādājot ar vairākiem aizdevējiem, hipotekāro kredītu brokeris var ātri noteikt jūsu konkrētajam gadījumam vispiemērotāko aizdevuma produktu, vienlaikus atbildot uz visiem jūsu jautājumiem un konsultējot jūs par:

  • Risinājumiem kredīta strukturēšanā;
  • Aizdevuma līgumu nosacījumiem;
  • Kredīta procesu un citām detaļām.

Hipotekāro kredītu brokeris pārstāv jūsu intereses attiecībās ar aizdevējiem. Iesniedzot vienu pieteikumu kredītu brokerim, jūs saņemat vairāku aizdevēju piedāvājumus uzreiz, tā ietaupot daudz laika.

Ieguvumi izmantojot brokera palīdzību

  • Ātra nepieciešamās informācijas apkopošana

Vispirms hipotekāro kredītu brokeris palīdz jums ātri savākt visu informāciju, ko pieprasa kreditēšanas iestādes. Šo informāciju brokeris pārbauda un palīdz saprast, kāda aizdevuma struktūra vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

Tas ietver arī optimālo balansu starp pirmo iemaksu un ikmēneša maksājumiem. Pirmās iemaksas lielums ir svarīgs faktors, jo ir valdības programmas, uz kurām, iespējams, varat pretendēt, un kuras var to samazināt, kā arī citi resursi, kas jums var būt pieejami.

  • Viegla pieteikšanās aizdevumu piedāvājumu saņemšanai

Kad šis procesa posms ir pabeigts, un tas var būt daudz ātrāk, nekā jūs domājat, jo hipotekāro kredītu brokerim ir laba platforma, proti – datorizēta datu ievākšanas un aizdevuma pieteikumu apstrādes sistēma, apvienota ar zinošiem nozares speciālistiem, kuri pārzina produktus, cenas un tirgu, – atliek tikai gaidīt piedāvājumus no bankām.
 

  • Kādu guvumu jums sniedz brokeris?

Brokeris iesniedz jūsu aizdevuma pieteikumu vairākiem aizdevējiem, kuri redz jūsu pieteikumu vislabākajā iespējamajā gaismā gan jums, gan viņiem. Tad aizdevēji savstarpēji konkurē, lai iegūtu jūs par klientu.  Hipotekāro kredītu brokeris ir labā pozīcijā, lai apstrīdētu dažādus nosacījumus, kurus konkrētais aizdevējs varētu vēlēties ietvert savā piedāvājumā. Parasti to mērķis ir mazināt kādu saskatītu risku, vai arī kopā ar kredītu pārdot jums vēl kādu bankas produktu.

Attiecībā uz bankas saskatītajiem riskiem, brokeris var vērst aizdevēja uzmanību uz kādu risku kompensējošu faktoru, tādējādi mazinot jebkādu negatīvu ietekmi uz procentu likmi vai citiem aizdevuma nosacījumiem. Hipotekāro kredītu brokeris zina, ko aizdevēji dažkārt dara ar jaunajiem hipotekāro kredītu klientiem, un var nodrošināt, ka jūs saņemat vislabāko iespējamo piedāvājumu. Brokeris var arī palīdzēt jums pārskatīt visus līguma slēgšanas dokumentus bankā.

Turklāt, kamēr brokeris dara savu darbu – jūs varat nodarboties ar patiešām svarīgo uzdevumu – sarunām ar pārdevēju par jūsu jaunā mājokļa iegādi. Taču arī šeit hipotekāro kredītu brokeris var būt jums noderīgs, palīdzot ar konsultācijām par nekustamo īpašumu darījumiem un pirkuma līgumu.

Iegūstiet vislabākās mājas un ļaujiet nekustamo īpašumu finansēšanas nozares profesionāļiem jūs atbalstīt jūsu mērķu sasniegšanā!